Nested Sunucu Kirala

Nested sunucu, VMware ESXi üzerinde işletim sistemi olarak kurulmuş bir VMWare ESXi sunucusu ve bu sunucu üzerinde ayrı bir sanal sunucunun oluşturulması yöntemine denir.

  • Gelişmiş ve tamamen ücretsiz özel yönetim paneli
  • Yüksek performanslı yeni nesil cihazlar
  • Yedekli internet alt yapısı ile %99.99 oranında kesintisiz bağlantı
PAKET
CPU
RAM
DİSK
TRAFİK
FİYAT
NESTED-TR 16 GB NESTED-TR 16 GB
NESTED-TR 16 GB
8 CPUE5 - 2699v4
16 GBDDR4 - 3200MHZ
180 GBSamsung NVME
1 GBitİnternet Hattı
238,80 ₺ / Aylık
NESTED-TR 24 GB NESTED-TR 24 GB
NESTED-TR 24 GB
8 CPUE5 - 2699v4
24 GBDDR4 - 3200MHZ
240 GBSamsung NVME
1 GBitİnternet Hattı
334,80 ₺ / Aylık
NESTED-TR 32 GB NESTED-TR 32 GB
NESTED-TR 32 GB
12 CPUE5 - 2699v4
32 GBDDR4 - 3200MHZ
300 GBSamsung NVME
1 GBitİnternet Hattı
418,80 ₺ / Aylık
NESTED-TR 64 GB NESTED-TR 64 GB
NESTED-TR 64 GB
16 CPUE5 - 2699v4
64 GBDDR4 - 3200MHZ
350 GBSamsung NVME
1 GBitİnternet Hattı
838,80 ₺ / Aylık
NESTED-TR 128 GB NESTED-TR 128 GB
NESTED-TR 128 GB
24 CPUE5 - 2699v4
128 GBDDR4 - 3200MHZ
400 GBSamsung NVME
1 GBitİnternet Hattı
1.678,80 ₺ / Aylık
Nested Sunucu Nedir?

Nested Sunucu Nedir?

Nested sunucu, özelleştirilmiş ve limitlendirilmemiş bir sanallaştırılmış sunucuya denir. Nested sunucu hizmetleri, daha yüksek performans ihtiyacı olan bireysel ve kurumsal kullanıcılar için oldukça popülerdir. Nested sunucu hizmetlerinde, talep edilmesi durumunda satın alma sayfası üzerinden seçilen VMWare ESXi veya Proxmox gibi işletim sistemleri kullanılarak sanal içinde ayrı bir sanal sunucu oluşturulabilir.

Sanal Sunucu Ve Nested Sunucu Farkı Nedir?

Sanal Sunucu ve Nested Sunucu hizmetleri arasındaki en büyük farklar şu şekildedir. Nested sunucu, VPS/VDS hizmetlerine kıyasla limitsiz işlemci, RAM, disk ve internet erişimi hakkına sahiptir. Aynı zamanda daha geniş kitleye hitap eden çeşitli ücretsiz işletim sistemi desteği nedeniyle, sanal sunucu hizmetlerine nazaran daha fazla tercih edilmektedir. Nested sunucu üzerinde sanallaştırılan sanal sunucular, diğer hizmetlere kıyasla daha yüksek performans ve kesintisiz hizmet gibi ayrıcalıklara sahiptir.

Sanal Sunucu Ve Nested Sunucu Farkı Nedir?
Nested Sunucu Kiralamak için neden bizi tercih etmelisiniz?
Kısaca neden NetVay'i tercih etmelisiniz?
1
VPS kullanımından dolayı performansı düşen veya ziyaretçi sayısında yükselme olan web siteleri için Nested Sunucu alınması uygundur.
2
Paylaşımlı Hosting kullanımından dolayı performansı düşen web siteler için idealdir.
3
VPS ve Web Hostinge göre daha yüksek kaynak ihtiyacının gerekli olduğu siteler için uygundur.
4
E-ticaret faaliyetlerinin devam ettiği alışveriş sitelerinin, daha hızlı performans göstermesi ve sitenin verilerinin güvenliğini artırılması için Nested sunucuların kullanılması gerekmektedir.

Dilediğiniz işletim sistemi Nested Sunucularınızda!

NetVay, Nested sunucu hizmetlerinde kurulum esnasında sizlere yani müşterilerinin dilediği işletim sistemini sunucularında aktif etmektedir.
Dilediğiniz işletim sistemi Nested Sunucularınızda!

Size Yardımcı Olmak İçin Buradayız

Her konuda sizin yanınızdayız!
Destek Ekibimizden Yardım Alabilirsiniz!
Nested Sunucu Nedir Ne İşe Yarar?
Nested Sunucu, özel sanal sunucudur. Daha yüksek bir performansa sahip barınma çözümü sunar. Nested Sunucu, sunucu kaynağının özel bir bölümüne erişim sağlar.
Nested Sunucu Ne Kadar?
Nested Sunucu Server fiyatları, sunucunun özelliklerine göre değişmektedir. RAM, CPU ve disk kapasiteleri, fiyatları değiştiren en önemli etkenlerdendir.
Nested Sunucu Güvenli mi?
Nested Sunucu , fiziksel sunucuların aksine daha yüksek güvenirlik sunarlar. Fiziksel sunucular çöktüğünde, sadece çökmeye bağlı olan Nested Sunucu etkilenmektedir. Diğer Nested Sunucu’ler çökme durumundan etkilenmez.
Nested Sunucu Nedir Ne İşe Yarar?
Nested Sunucu, web uygulamalarının oluşturulması, dağıtılması ve barınması için kullanılan sanal bir sunucudur. Sanallaştırma teknolojisine sahip olan Nested Sunucu, en verimli sanal sunucu türü olarak tercih edilmektedir.
Nested Sunucu Bağlantısı Nasıl Yapılır?
Nested Sunucu kurulumunu kolay bir şekilde tamamlayın. Kurulumun ardından programı açarak, otomasyon sisteminin vermiş olduğu IP adresini yazın. Bağlan tuşuna tıkladıktan sonra, karşınıza çıkan ekrana VDS şifrenizi girin. Şifreyi onayladıktan sonra, VDS bağlantısını başarılı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
Nested Sunucu Üzerinde Otomatik Yedekleme Bulunmakta mı?
Nested Sunucuüzerinde otomatik yedekleme sistemi bulunmamaktadır. Nested Sunucu sunucuda yedeklemelerin manuel olarak yapılması gerekmektedir.